zapewniamy energię...

Produkujemy standardowe moduły SZR, serii PA... oraz projektujemy i wykonujemy moduły niestandardowe dla każdego rodzaju i układu łączeń. W naszej ofercie znajdują się moduły SZR wraz z wizualizacją i systemem akwizycji danych, zdalnym dostępem poprzez sieć Ethernet i Internet. Moduły mogą być wyposażone w interfejsy sieci CAN, Modbus, Profibus oraz system powiadamiania GSM-SMS.
W najnowszych modelach istnieje możliwość podglądu np. komory trafo czy pomieszczenia rozdzielni poprzez wbudowane kamery IP, z transmisją do panela operatorskiego lub poprzez przeglądarkę internetową...

infolinia 48 331 20 57

 

PA1001 zasilanie podstawowe i agregat

Moduł automatyki SZR PA1001 dla zasilania i agregatu Standardowy moduł automatyki SZR dla 2 zasilań. Elementy łączeniowe mocy: styczniki 3-biegunowe z cewką zasilaną 230V 50 Hz (na życzenie 220VDC lub inne napięcia zasilające). Moduł rozpoznaje kierunek wirowania faz oraz ma możliwość ustawiania tolerancji asymetrii. Na życzenie ustawialne okienkowe nad i pod napięcie.
Moduł zasilany jest z baterii agragatu 12 lub 24 VDC. Istnieje możliwość zasilania modułu z innych napięć zasilających:
- 220 VDC
- 230 VAC UPS
Styczniki posiadają blokady: mechaniczną, elektryczną i programową co zwiększa pewność działania układu automatyki i sterowania i nie dopuszcza do pracy równoległej obydwu źródeł zasilania. Automatyka wyposażona jest w zaciski do podłączenia wyłącznika pożarowego (standardowo styk NC, na życzenie NO). Po otrzymaniu sygnału pożarowego system dokonuje otwarcia stycznika aktualnego źródła zasilania i trwale blokuje SZR do świadomego odblokowania przez Użytkownika.
Moduły PA1100 wykonywane są w 2 wersjach montażowych -KM moduł do wbudowania w istniejącą lub nową rozdzielnicę oraz -KS w metalowych obudowach o stopniu ochrony IP65. Następny podział to rozmieszczenie elementów sterowniczych -0 oznacza montaż na szynie modułu, -1 oznacza wyniesienie elementów sterowniczych na elewację rozdzielnicy. Wszystkie opisy systemu kodowania znajdują się na stronie informacji o kodowaniu

zasilanie: 400V 50Hz
prąd AC1 według dobranych łączników
blokady: elektryczna,
programowa,
mechaniczna
tryby pracy: ręczny,
automatyczny,
odstawienie układu,
blokada pożarowa
czas zwłoki po wyłączeniu
zasilania podstawowego
programowalny przez producenta  (domyślnie 5s)
możliwa dostawa sterownika z wyświetlaczem + parametryzacja
czas zwłoki po powrocie
zasilania podstawowego
programowalny przez producenta  (domyślnie 60s)
możliwa dostawa sterownika z wyświetlaczem + parametryzacja
karta katalogowa pobierz
cennik pobierz
konfiguracja niestandardowa szr@szr.pl